You are not logged in.

• "SakuraZensen" is male
  • "SakuraZensen" started this thread

Date of registration: Sep 17th 2013

Language Team: Turkish

Focus Group: Translator

• Send private message

1

Wednesday, September 18th 2013, 12:29am

Merhaba!

Ben Armağan. İTÜ Meslek Yüksek Okulu Endüstriyel Elektronik bölümünden mezunum. Kibar ve barışçıl bir insanım foruma katılma nedenim iyi bir şeylere katkıda bulunabilmek isteğimdir. Türkçe - İngilizce dil çiftinde çeviri yapmak düşüncesindeyim çünkü projenin Türkiye'de duyulmasını istiyorum. İşin doğrusu ben de hala öğrenmekteyim ancak kaynak tabanlı ekonomi fikri gerçek bir çözüm önerisi ve destekliyorum. Mevcut teknikerlik statüme güvenerek bana karmaşık teknik terimler içeren çeviri işleri yükleyebilirsiniz mesleki İngilizcem de iyidir. Yalnız baştan belirtmek isterim ki en son tam zamanlı çevirmenlik yaptığımdan bu yana neredeyse 4 yıl geçti bu sebeple bana yükleyeceğiniz sorumluluklarda ilk başlarda (belki 3 - 4 işte) jet hızında olamayabilirim. Zamanla tekrar ısınacağımdan şüphem yok. Aramızda nezaket ve sevginin hakim olduğu bir iletişim geçmesi isteklerimle kendimi hizmetinize sunarım. (Çok resmi oldu ama kıyamadım şimdi silmeye normalde bu kadar kıl değilim:D İş görüşmelerinde koşturmaktan ayarım şaştı)

41 guests thanked already.
© Linguistic Team International 2019
Context In Motion